PRESTIGE MEBLE to firma z dużym doświadczeniem nabytym w czasie współpracy z wieloma partnerami z branży meblarskiej od ponad 20 lat.

Przygotowując ofertę mebli zwróciliśmy szczególną uwagę na solidność wykonania, nietuzinkowe wzornictwo, starannie dobrane komponenty, ergonomię, gwarancję dobrej jakości i serwisu. Nasze meble łączą komfort użytkowania z codzienną funkcjonalnością.

Wybierając meble z naszej oferty można urządzić każde pomieszczenie: salon, sypialnie, jadalnie, pokój dziecięcy. Nasi klienci mają dużą swobodę konfiguracji oraz doboru kolorystyki.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie można liczyć na profesjonalną pomoc.

Polecamy komfortowe meble tapicerowane – zestawy wypoczynkowe, sofy, kanapy, narożniki, fotele i inne reprezentujące nowoczesne wzornictwo. Dostępne modele doskonale wpisują się w aktualne trendy aranżacyjne i pozwolą Państwu stworzyć przyjazną w użytkowaniu przestrzeń codziennego relaksu.

W sprzedaży posiadamy również funkcjonalne sypialnie i jadalnie wykonane z wysokiej klasy materiałów, w tym naturalnego drewna. Dostępne propozycje to gwarancja satysfakcji z użytkowania przez wiele lat. Praktyczne, rozkładane stoły i wygodne krzesła z pewnością zachęcą do celebrowania wyjątkowych chwil przy wspólnych posiłkach. Dopełnieniem dla oferty sypialń są komfortowe, prozdrowotne materace.

Wreszcie meble dziecięce i młodzieżowe, dzięki którym pokój młodego człowieka zyska nowe możliwości. Łóżka, komody, szafy, biurka, a to wszystko zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Jeżeli przygotowujecie się Państwo do aranżacji pokoi swoich pociech, zapraszamy do poznania naszych propozycji.

PRESTIGE MEBLE w Toruniu – tu czekają Wasze wnętrza.