O galerii

Inwestycje Arpol Motor Company od stycznia 2005 roku skupiły się na budowie nowoczesnej Galerii Wnętrz AMC, która została otwarta w grudniu 2005 r. W efekcie powstała największa i najnowocześniejsza w regionie kujawsko-pomorskim Galeria z szeroko rozumianym asortymentem wyposażenia wnętrz.

Galeria Wnętrz AMC jest największym w regionie centrum handlowym z asortymentem wyposażenia wnętrz. Na powierzchni 14 000 m2 ekspozycję handlową prezentuje 30 sklepów. Klienci znajdą tu: meble, artykuły oświetleniowe, elementy dekoracyjne, biuro projektantów wnętrz oraz sprzęty AGD i RTV.

Zadaniem Arpolu było stworzenie kompleksowej oferty dla mieszkańców z regionu, którzy będą chcieli wyposażyć swoje mieszkanie czy dom, w meble o wysokiej jakości wykonania oraz w ponadczasowym stylu na każdą kieszeń.

Arpol Motor Company to dynamiczna firma, której początki działalności sięgają 1991 roku.

Od samego początku jej działalność skupiła się na oferowaniu usług handlowych w branży motoryzacyjnej, co przyniosło firmie pozycje lidera w tej dziedzinie w regionie kujawsko – pomorskim.
Kolejnym etapem rozwoju firmy było otwarcie Centrum Arpol wraz z bogatą galerią handlową z asortymentem spożywczym, chemią gospodarczą oraz artykułami przemysłowymi i konfekcją.

Galeria Wnętrz AMC znajduje się w Toruniu przy ul. Lelewela 33.

DSC07999-Edit