Expert Snu to salon, w którym urządzisz całą swoją sypialnię. Znajdziesz w nim kilkadziesiąt łóżek i materacy na ekspozycji. Urządzasz mieszkanie, a może chcesz odświeżyć sypialnię? W salonie Expert snu znajdziesz nie tylko najlepsze ceny w mieście, ale i najmodniejsze łóżka. Marzy Ci się łóżko tapicerowane, drewniane, kontynentalne, a może z pojemnikiem? Zapraszamy.

Specjaliści z salonu pomogą Ci w profesjonalnym doborze materaca. Opowiedzą, czym materace sprężynowe różnią się od kieszeniowych, piankowych i lateksowych, i w oparciu o Twoje potrzeby i oczekiwania, pomogą dobrać Ci najlepszy egzemplarz.

Z Expertem Snu urządzisz całą sypialnię. Łóżko i materac to podstawa, ale równie ważne są kołdry, poduszki i pościele. Specjaliści z salonu pomogą dobrać Ci poduszkę, która w pełni odpowiada Twoim potrzebom. Pamiętaj, że nie tylko materac wpływa na komfort Twojego snu.

W ofercie salonu  znajdziecie produkty uznanych producentów jak M&K Foam Koło, GUENO, Drewmax,Wiór, Amz,  Estella i inne.

Urządzając sypialnię razem z Expertem Snu nie musisz martwić się o transport łóżka i materaca, ponieważ macie zapewnioną bezpłatną dostawę. Dostępna jest usługa montażu i wnoszenia, a nawet wyniesienia i utylizacji starego materaca.  Jeśli rozważasz zakup na raty, to u nas wynoszą one 0%.

Przyjdź i urządź swoją wymarzoną sypialnię razem z Expertem Snu.