Woodrich

606 315 900
biuro@woodrich.pl
www.woodrich.pl

Woodrich jest wyłącznym importerem na terenie Polski mebli i dekoracji amerykańskiej marki Bramble. W jego ofercie znajdują się kredensy, komody, sypialnie, stoły, krzesła, szafy , sofy, lustra, dekoracje ścienne, itp. Wyposażysz nimi salon, sypialnię, kuchnię czy stylową łazienkę. Meble Bramble i Steven Shell wytwarzane są klasyczną metoda stolarską z litego drewna mahoniowego.

Klientom oferowane będą gotowe specyfikacje kolorystyczne oraz na specjalne zamówienia w niezliczonej palecie personalizacji. Każdy mebel to wybór spośród kilkudziesięciu kolorów farb i wybarwień. Klient dokonując zamówienia wybiera także stopień postarzenia mebla. Te same kryteria dotyczą także doboru koloru żelaza, cyny czy rattanu czy materiału obiciowego. Dodajmy, ze rzeźbienie, malowanie czy postarzanie mebli odbywa się ręcznie i wymaga niezwykłych umiejętności i doświadczenia.

Procesy te sprawiają ze każdy mebel jest wyjątkowy, tak jak każdy z klientów którzy potrafią docenić ten fakt. Zapraszamy do Showroomu w Galerii Wnętrz AMC.